top of page
Tepovanie-automobilov.jpg

TEPOVANIE

Od:
33.90€

Proces

Službu tepovanie je najlepšie kombinovať so službou komplet pričom sa venujeme celému autu vrátane exteriéru. Sedačky a všetky čalúnené časti auta si dôkladne povysávame. Následne použijeme vhodný prípravok na tepovanie. U nás v Orion používame značku Cartec. Tepovanú časť si dôkladne pomocou kartáča vyčistíme čím rozrušíme špinu na povrchu. Pomocou špeciálneho tepovača potom danú časť prepierame až pokiaľ voda, ktorú vyťahujeme nie je úplne čistá. Samotné tepovanie zaberie niekoľko hodín, nakoľko je potrebné všetky tepované časti nechať poriadne vyschnúť.

U nás v Orion odporúčame tepovanie aspoň 2-3 krát do roka. Je to ako s prezliekaním perín u nás doma. Každý chce spať v čistom a tak by to malo byť aj pri aute nakoľko v nich vozíme deti a drobné roztoče spôsobujú rôzne alergie. Tepovanie odporúčame taktiež pri kúpe auta z druhej ruky alebo pri predaji nakoľko tým zvyšujeme hodnotu auta.

Oživenie starých sedačiek

Kúpou auta z druhej ruky si od majiteľa kupujeme aj roztoče, ktoré sa nachádzajú v sedadlách auta a živia sa zbytkami odumretej kože. Z 1 gramu odumretej kože dokáže vyžiť až

1 000 000 roztočov, ktoré sa množia veľmi rýchlo. Práve tieto roztoče sú dôvodom alergie na prach.

Tepovanie je hĺbkové čistenie sedačiek, pri ktorom odstránime všetky fľaky, pachy, špinu, mastnotu, pot a taktiež spomínané roztoče. Tepovaním vrátime sedačkám ich pôvodnú farbu a interiér auta krásne prevoniame. Tým zvýšime samotnú hodnotu auta pri prípadnom predaji.

bottom of page