top of page
FX1_1409.jpg

KOMPLET

Od: 27.90€

Prečo umývať auto ručne?

Lak na aute slúži ako ochrana samotnej farby tým, že odráža škodlivé UV žiarenie. Pri nesprávnom umývaní v samoobslužných boxoch alebo automatických autoumyvární vznikajú od kief na aute drobné škrabance a hologramy. Do tých sa následne dostane špina, čo má za následok, že lak prestáva plniť svoju úlohu ochrany. Auto tak stráca lesk a farba vyzerá vyblednuto. Preto je potrebné auto umývať ručne a používať pritom kvalitnú chémiu a autošampón.

Proces

Auto si najskôr opláchneme slabým prúdom wapky od hrubých nečistôt, ktoré by nám mohli poškodiť lak. Pri navoskovanom aute nepoužívame predumývač, pretože by mohol poškodiť vosk. Následne auto umyjeme metódou dvoch vedier. Začíname od strechy auta pričom ako posledné umývame spodné časti a kolesá. Ako posledné aplikujeme tekutý vosk. Následne auto vysušíme pomocou vzduchu a mikrovláknových utierok. Utrieme rámy a kolesá. Interiér auta si vyfúkame stlačeným vzduchom a dôkladne povysávame. Vnútorné plasty vyčistíme a naimpregnujeme. Vyčistíme vnútorné okná utierkou z mikrovlákien. Ďalšou utierkou potom umyjeme vonkajšie okná. Ošetríme pneumatiky a tým dotvoríme celkový výsledok. 

U nás v ručnej autoumyvárni Orion používame tu najkvalitnejšiu chémiu. Auta umývame metódou dvoch vedier, pričom v jednom vedre je teplá voda so šampónom PH neutrálnym a v druhom studená na oplachovanie rukavice na umývanie. Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne, aby každé auto dostalo vždy to, čo potrebuje a vydržalo robiť majiteľovi radosť čo najdlhšie.

Najlepšia starostlivosť

o auto

Program KOMPLET je najobľúbenejšia služba našich zákazníkov. Táto služba je kombináciou dvoch služieb: EXTERIÉR a INTERIÉR, čo napovedá, že pri kompletnom umytí ide o proces určitej starostlivosti o auto pričom sa venujeme exteriéru aj interiéru auta. Pravidelnou starostlivosťou o auto zvyšujeme jeho hodnotu, no čo je najdôležitejšie, v čistom aute sa každý cíti lepšie. Každý má doma čisto a tak by to malo byť aj s našim autom.

bottom of page