top of page
tekst.jpg

Tekuté stierače

Od:
21.90€

Ako to funguje?

Aplikáciou tekutých stieračov, podobne ako pri voskovaní, vytvárame na skle neviditelný hydrofóbny povlak, čo spôsobuje, že voda s nečistotami sa na okne nezachytáva, ale pôsobením vetra putuje do strán. Táto vrstva chráni sklo pred negatívnymi účinkami vtáčieho trusu, hmyzu, prachu a v zime zabraňuje prichytávaniu námrazy a tým uľahčuje následne čistenie skla, kedy postačí použiť gumennú stierku namiesto pracného zoškrabávania škrabkami, pričom hrozí poškrábanie skla.

Tekuté stierače používané v Orion využivajú najpokročilejšiu technológiu Fusso PAT-P, vďaka čomu majú 6x dlhšiu výdrž ako iné konkurenčné tekuté stierače a zaručujú ochranu skla až na 12 mesiacov. Kvalita a výdrž tekutých stieračov zaleží okrem iného aj na správnej aplikácií.

Sklo je potrebné pred aplikáciou dôkladne vyčistiť, preleštiť a následne odmastniť. Aplikujeme tekuté stierače a necháme 12-15 minút zaschnúť. Po rozlešteni je pre dokonalý výsledok doležité zabrániť stretu s vodou po dobu 12 hodín.

Čisté okná bez námahy

Tekuté stierače vytvarajú na skle odolnú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu a nečistotu, chráni ho pred trusom, mastnotou, hmyzom a prachom, a pomáha tak pri bežnej údržbe okien. Okrem čistých okien oceníte tekuté stierače najmä pri silnom daždi, hustom snežení alebo v zime, kedy zabraňuje prichytávaniu námrazy na okno a uľahčuje jej odstránenie. Ich účinok pocítite už od rýchlosti približne 45km/h, kedy sa stávajú účinnejšie ako klasické stierače. 

bottom of page