ČISTENIE KOŽE

Od:

29.90€

Limousine Interior

Proces

Pri čistení si najskôr skontrolujeme stav kože aby sme prípadne poškodenie nezhoršili. Potom použijeme prípravok na čistenie kože, ktorý rovnomerne nanášame aby nám nevznikali žiadne ztekance. Potom pomocou špeciálnej kefy kožu čistíme, čím ju zbavíme špiny, prachu, mastnoty a potu, ktoré majú za následok, že koža vyzerá opotrebovane. Mastnota a pot taktiež poškodzujú lak a samotnú farbu kože. Dôkladne vyčistenú kožu následne naimpregnujeme. Samotná impregnácia je rovnako dôležitá ako čistenie kože. Impregnácia kožu vyživí ( aby koža netrvdla) a zmäkčí ( aby koža nepraskala).

U nás v Orion používame prípravky na čistenie a impregnáciu od značky Fenice. Pravidelnou starostlivosťou o kožený interiér predídeme rôznym poškodeniam, ktoré vznikajú pri bežnom používaní. Tieto poškodenia spôsobené napríklad nevinne položeným lakťom na opierke sa časom zväčšia a bez opravy vznikne na koži diera. Čistenie kože taktiež zvýši samotnú hodnotu auta, pokiaľ ste jej nevenovali predtým dostatok času, čo môže byť užitočné pri predaji.

Starostlivosť o kožené

sedačky

Kožený interiér je znakom luxusu, dlhej životnosti a praktickosti. V interiéri auta trávia ľudia často i niekoľko hodín no i napriek tomu mu nevenujú pozornosť, ktorú potrebuje. Nečistoty, ktoré sa v aute hromadia (mastnota, prach, špina a pot) alebo extrémne výkyvy teplôt spôsobujú vysychanie a praskanie kože, čo vedie k jej poškodeniu. Pravidelnou starostlivosťou o kožený interiér aspoň dvakrát do roka predĺžime jeho životnosť až o 40%. So starostlivosťou o kožený interiér je potrebné začať čo najskôr a tým docieliť, že interiér zostane ako nový.

©2020 by Orion - Ručná autoumyváreň.

Kontaktujte nás

 

  Námestie Matice Slovenskej 4262,

018 41 Dubnica nad Váhom,

Slovensko

Otváracie hodiny

Pon - Sob...............................8:00 - 17:00

Nedeľa....................................len rezervácie                                               (podľa dohody)

+421 903625842

O vaše autá sa stará...

Filip Gurín

,,Profesionálnemu umývaniu áut sa venujem už viac ako 3 roky. Najviac ma na práci baví vidieť výsledok premeny, kedy aj staré auto môže vyzerať opäť ako nové. Každý deň sa učím niečo nové a snažím sa zlepšovať, aby kvalita mojej práce bola čo najvyššia a zákazníci odchádzali vždy spokojní.´´