O nás

Sme ručná autoumyváreň Orion v podzemnej garáži na Námestí Matice Slovenskej v Dubnici nad Váhom.  Od otvorenia našej brány sa usilujeme  poskytovať tú najvyššiu kvalitu v starostlivosti o Vaše autá, od základných služieb ako je rýchle umytie auta, čistenie interiéru, tepovanie a voskovanie auta alebo dezinfekcia interiéru a klimatizácie, až po detailingové služby ako leštenie auta, čistenie koženého interiéru a renovácia svetlometov. pričom používame produkty najvyššej kvality.

Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu našu ručnú autoumyváreň navštevujú zákazníci nie len z Dubnice nad Váhom, ale aj z Ilavy, Novej Dubnice, Trenčína a okolitých miest.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a poradíme si s akoukoľvek výzvou, či už potrebujete umyť bicykel, motorku, osobné auto alebo dodávku.

Takisto poskytujeme spoluprácu pre firmy, ktoré majú záujem o pravidelnú údržbu vozidiel pre zlepšenie podnikania. 

 

Naše dvere sú otvorené pre všetkých!

Naše poslanie v Orion je jednoduché:

poskytovať tie najkvalitnejšie služby za dostupné ceny, aby naši zákazníci vždy odchádzali spokojní. Dúfame, že u nás nájdete to, čo hľadáte.  Ak máte  akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať.

©2020 by Orion - Ručná autoumyváreň.

Kontaktujte nás

 

  Námestie Matice Slovenskej 4262,

018 41 Dubnica nad Váhom,

Slovensko

Otváracie hodiny

Pon - Sob...............................8:00 - 17:00

Nedeľa....................................len rezervácie                                               (podľa dohody)

+421 903625842

O vaše autá sa stará...

Filip Gurín

,,Profesionálnemu umývaniu áut sa venujem už viac ako 3 roky. Najviac ma na práci baví vidieť výsledok premeny, kedy aj staré auto môže vyzerať opäť ako nové. Každý deň sa učím niečo nové a snažím sa zlepšovať, aby kvalita mojej práce bola čo najvyššia a zákazníci odchádzali vždy spokojní.´´