top of page

O nás

Ručná automumyváreň a auto detailing Orion v podzemnej garáži na Námestí Matice Slovenskej v Dubnici nad Váhom.  Od otvorenia brány sa usilujem  poskytovať tú najvyššiu kvalitu v starostlivosti o Vaše autá, od základných služieb ako je rýchle umytie auta, čistenie interiéru, tepovanie a voskovanie auta alebo dezinfekcia interiéru a klimatizácie, až po detailingové služby ako leštenie auta, čistenie koženého interiéru a renovácia svetlometov., a keramická ochrana pričom používam produkty najvyššej kvality.

Vďaka profesionálnemu prístupu našu ručnú autoumyváreň navštevujú zákazníci nie len z Dubnice nad Váhom, ale aj z Ilavy, Novej Dubnice, Trenčína a okolitých miest.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a poradíme si s akoukoľvek výzvou, či už potrebujete umyť bicykel, motorku, osobné auto alebo dodávku.

Takisto poskytujeme spoluprácu pre firmy, ktoré majú záujem o pravidelnú údržbu vozidiel pre zlepšenie podnikania. 

 

Naše dvere sú otvorené pre všetkých!

Naše poslanie v Orion je jednoduché:

poskytovať tie najkvalitnejšie služby za dostupné ceny, aby naši zákazníci vždy odchádzali spokojní. Dúfame, že u nás nájdete to, čo hľadáte.  Ak máte  akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať.

bottom of page