top of page
FX1_1358.jpg

RÝCHLOVKA

Od: 9.90€

Prečo sú samoobslužné boxy zlé?

Samoobslužné boxy alebo inak nazývané wapky či autoumyvárne lákajú ľudí hlavne svojou nízkou cenou. No toto umytie často spôsobí viac škody ako úžitku. Autoumyvárne a samoobslužné boxy používajú pre dosiahnutie  výsledku často agresívnu chémiu, ktorá poškodzuje vosk alebo samotný lak auta. Hlavným problémom sú však kefy. Veľa ľudí používa tieto kefy na umývanie hrubých nečistôt na aute. Tieto nečistoty sa následne zachytávajú v kefe, ktorá spôsobuje na laku auta drobné škrabance "slniečka". V týchto škrabancoch sa potom zachytáva špina  čo má za následok, že lak prestáva plniť svoju ochrannú funkciu a UV žiarenie poškodzuje samotnú farbu auta.

Proces

Auto jemným prúdom wapky opláchneme od hrubých nečistôt. Následne aplikujeme predumývač, ktorý nepoškodzuje vosk na aute a bezkyselinový čistič kolies. Auto opäť opláchneme. Na samotné umývanie používame metódu dvoch vedier pričom v jednom vedre máme vodu s PH neutrálnym šampónom a v druhom čistú vodu na opláchnutie rukavice. Auto umývame vždy z hora pričom kolesá a spodné časti umývame vždy ako posledné. Ako posledné aplikujeme tekutý vosk, ktorý chráni lak auta a jeho hydrofóbne vlastnosti nám pomáhajú pri sušení auta. 

 

Program Rýchlovka bol špeciálne navrhnutý ako bezpečná alternatíva za samoobslužné boxy u nás v Orion, v snahe pomôcť ľuďom predísť zbytočnému poškodzovaniu ich áut a získať profesionálne umytie auta rýchlo a lacno.

Najrýchlejšie umytie auta

Rýchlovka je veľmi rýchle umytie exteriéru auta, ktoré trvá iba približne 10 minút. Túto službu sme pripravili ako perfektnú alternativu za samoobslužné boxy alebo automatické autoumyvárne. Využitím tejto služby sa vyhnete radám pri samoobslužných boxoch, predídete poškodeniu karosérie vášho auta a získate krásne čisté auto umyté od profesionála, zatiaľ čo môžete oddychovať v našej príjemnej čakárni. Najlepšie je, že táto služba nestojí viac ako návšteva samoobslužných boxov, naviac ušetríte peniaze za prípadné opravy laku a predídete zníženiu hodnoty auta pri prípadnom predaji.

bottom of page