top of page
FX1_1409.jpg

Kompletné čistenie interiéru aj exteriéru auta. Táto služba zahŕňa dôokladné umytie auta z vonku, vrátane okien za použitia metódy dvoch vedier, zakončené aplikáciou tekutého vosku na ochranu laku.

Interiér takisto podstúpi detailné čistenie, vrátane vysávania, umytia a následne impregnácie plastov..

Viac info

19.90€

Od:

FX1_1555.jpg

Voskovanie auta slúži na ochranu karosérie. Vosk zakonzervuje lak a chráni tak auto pred vplyvmi počasia, rozkladajúcim sa hmyzom, UV žiarením, soľou a naviac zakryje drobné škrabance a navráti autu lesk. V ORION poskytujeme najdostupnejšiu ochranu laku na Vašom aute. 

Viac info

29.90€

Od:

Car Buffer

Pri leštení karosérie auta dochádza k veľmi jemnému brúseniu  povrchu.

Leštením zbavíme Váše auto jemných aj výrazných škrabancov, hologramov a ďalších defektov, dodáme laku vysoký lesk, a hladkosť. Pred leštením je potrebné auto umyť a pomocou dekontaminácie laku zbaviť pevných častíc ako je hrdza alebo asfalt.

Viac info

119.90€

Od:

Tepovanie-automobilov.jpg

 

Tepovanie sedačiek v aute ich zbaví všetkých odolných nečistôt, mastnoty,, špiny, nežiadúce pachu aj roztočov. V ORION poskytujeme tepovanie sedačiek a všetkych textilných povrch na oživenie farieb a prevonanie interiéru auta. Tepovanie auta obzvlášť odporúčame napríklad pri kúpe auta z druhej ruky.

Viac info

29.90€

Od:

g2.jpg

UV žiarenie, nesprávne umývanie auta, vplyv premávky alebo iné vonkajšie vplyvy spôsobujú zažltnutie svetlometov na aute. Proces renovácie zahŕňa niekoľko krokové brúsenie a leštenie svetieľ, ktoré navráti svetlám ich pôvodný stav. Následne na svetlá použijeme ochrannú fóliu alebo vrstvu laku, ktorá ochráni svetlá na niekoľko následujúcich rokov.

Viac info

29.90€

Od:

Limousine Interior

Dôkladné hĺbkové čistenie zbaví sedadlá v aute nánosov špiny, prachu, mastnoty a potu. Následne prebieha impregnácia kože, ktorá kožu vyživý a zmäkčí aby  netvrdla a nepraskala. Pravidelným čistením kožených sedadiel a impregnáciou kože dokážeme predĺžiť ich životnosť až o 40%.

 

Viac info

29.90€

Od:

bottom of page