top of page

INTERIÉR

Pri detailnom čistení interiéru auta odstránim smeti a nečistoty, vyčístím koberčeky a oživím plasty. 

Predaj, kúpa alebo pravidelná údržba...

Kúpou auta z druhej ruky si od majiteľa kupujeme aj roztoče, ktoré sa nachádzajú v sedadlách auta a živia sa zbytkami odumretej kože.

FX1_1530.jpg

Z 1 gramu odumretej kože dokáže vyžiť až 1 000 000 roztočov, ktoré sa množia veľmi rýchlo. Práve tieto roztoče sú dôvodom alergie na prach.
​Tepovanie je hĺbkové čistenie sedačiek, stropnice a látkových častí interiéru pri ktorom odstránim všetky fľaky, pachy, špinu, mastnotu, pot a taktiež spomínané roztoče. Tepovaním vrátim sedačkám ich pôvodnú farbu a interiér auta krásne prevoniam. Tým zvýšim samotnú hodnotu auta pri prípadnom predaji.


Starostlivosť o kožený interiér
Kožený interiér je znakom luxusu, dlhej životnosti a praktickosti. Nečistoty, ktoré sa v aute hromadia (mastnota, prach, špina a pot) alebo extrémne výkyvy teplôt spôsobujú vysychanie a praskanie kože, čo vedie k jej poškodeniu. Pravidelnou starostlivosťou o kožený interiér aspoň dvakrát do roka sa predĺži jeho životnosť až o 40%. So starostlivosťou o kožený interiér je potrebné začať čo najskôr a tým docieliť, že interiér zostane ako nový.

INTERIÉR

Untitled (320 x 320 px) (3).png

od
19,90€

Untitled (320 x 320 px) (4).png

od
19,90€

od
19,90€

Untitled (320 x 320 px).png

60-120 minút

bottom of page